| catana09_5004 a întrebat:

Stiti niste reviste de fashion bune? Imi puteti recomanda ceva bun?

Răspuns Câştigător
| A_7901 a răspuns:

Elle, Look, Bolero, Cosmopolitan, The One, Unica, J'Adore, Tabu, InStyle, Glamour, Avantaje, Joy. Gasesti multe in reviste, dar eu iti recomand cartea " Manual de stil " a Danei Budeanu. E excelenta, nu ai cum sa dai gres cu ea. Te invata care sunt piesele clasice de imbracaminte si cum sa te descurci cu ele, nu cu cithuri.

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Look
Tabu
Elle
Joy
Avantaje
Bolero
Glamour
Cool girl
Astea sunt foarte bune.Eu iti recomand Cool girl, are de toate pentru fete, nu numai fashion.
happy

| DayByDay a răspuns:

Cool girl! Sau uite un site :

http://www.revistalook.ro

| alexandra22 a răspuns:

Cool girl, glamour, quelle

| Beib a răspuns:

Pe langa cele de jos care sunt foarte bune as mai adauga cool girl si bravo girltongue

| Anutza2610 a răspuns:

Glamour

bravo girl
cool girl