| Zuza_Cryna_1997 a întrebat:

Stiti sa-mi spuneti ce culoare exacta are parul acestei fete si ce vopsea sa-mi iau pentru a avea si eu aceeasi culoare! http://www.google.ro/......tp?/search

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ala e saten deschis, ar putea fi si blond inchis(depinde cum cade lumina).NU pot sa-ti recomand o vopsea pentru ca nu ne-ai spus ce culoare are parul tau si stii si tu ca vopseaua nu iese niciodata ca pe cutie.

| irina20 a răspuns:

Blond inchis.
Cel mai indicat ar fi sa mergi la un salon si sa spui ce vrei nu costa nici mult, 40-50 lei.