| mariutza98 a întrebat:

Stiti site-ul Taaz? Daca da, atunci cum pot colora parul de ex:in roz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tras cu ochiul la unele poze pe acolo si am descoperit secretul.Incearca sa pui machiajul/rujul pe par, nu pe ochi/buze si cand vei alege nuanta machiajului/rujului, aceasta va aparea pe par.

2 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Da il stiu
pai dai acolo la hair
si ai o gramada de frizuri si de culori
setezi culoarea si lungimea parului pe care o doresti
funda?

| Zzzo a răspuns:

Hey! happy

eu stiu site-ul si il folosesc :X e minunat

si eu sunt incepatoare si asa cred ca, culoare parului nu o poti schimba, ci doar coafura happy

sper ca te-am putut ajuta

(eu nu iti cer fundabig grin, daca tu crezi ca merit bine, daca nu sa stii ca nu ma supar :* SUCCES)