| visecollorate a întrebat:

Stiti unde gasesc bentita impletita ca cea a Antoniei din poza asta? http://www.facebook.com/....../photo.php

2 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Si eu mi-am cumparat una dintr-un magazin..tot cu 3 lei.
In meli melo, h&m si zara gasesti altfel de bentite happy

| xFakeSmilex a răspuns:

Am și eu una dar este ca cea a Deliei (din juriul X Factor), diferenta fiind culoarea (a mea este blondă).
Eu am cumparat-o de la un magazin de accesori și am dat pe ea doar 3 lei! Așa ca nu este deloc scumpă. Încearcă să cauți la magazinele de textile in special acolo unde se vănd bentițele normale.