| publicname a întrebat:

Sunt baiat am 18 ani si vreau sa imi tatuez o expresie in lb franceza...problema este... unde sa imi fac tatuajul(fara mistouri ca n am chef)idei >ceva?:

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt destule locuri unde poți să-l faci, tu trebuie să știi dacă vrei să-l vadă toată lumea sau ceva mai discret!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Pe mana, pe mijloc, sau pe gat[daca expresia este mica]. Bafta!

pa, pa.

| missReckless a răspuns:

Pe gât, pe abdomen (deşi doare teribil) sau pe încheietura mâinii (''pe vene''). big grin

| Roxy a răspuns:

Pe coaste si burta doare ff tarehappy
eventual daca e o fraza mai lunga ti-o poti tatua pe spate sus cu ceva litere de mana frumos facutehappy
si daca e o fraza gen ""take care!"(am dat un exemplu care mi-am venit acuam in mintebig grin) poti sa il tatuezi pe ceafa.sus happy

| keytao a răspuns:

Depinde de ce vrei sa scrii, gindeste-te la expresia pe care vrei sa o scrii, unde s-ar potrivi mai bine pe corp, important este sa iti placa tie locul unde vrei sa o tatuezi, daca vrei trimite-mi un mesaj privat si imi spui ce vrei sa scrii si iti pot da vreo idee.

| xxpixelchickxx a răspuns:

Pe o coasta.sau sub o coasta

| metonst54 a răspuns:

In nici un caz pe gat, nu-i asculta pe astia, pe mana, pe gamba pe pectoral...

| cristina_3322 a răspuns:

Pe pulpa de la picior. zic eu:p

| faranumemomentan a răspuns:

Eu l`as pune pe coaste in partea stanga aplecat la 45 grade.
Ne zici si noua ce vrei sa scrii?
big grin

| LauraGush a răspuns:

Pe omoplat sau pe brat ar fi cel mai tare...sau undeva pe abdomenbig grin

| larisarose4you a răspuns:

Daca e ceva mic pe gat ar fi super