| Ririru a întrebat:

Sunt chiar foarte indecisa. Am parul mai jos de umeri, vreau sa ma tund bob. Nu bob scurt scurt. Am fata ovala. vreau sa ma tund in genul asta:
http://www.coafurisitunsori.info/......styles.jpg

http://www.divahair.ro/......2_diva.jpg

Nu asa, bineinteles :)). Mai lungut, adica in spate mai scurt si in fata mai lung, ambele parti, breton intr-o parte.
Credeti ca mi-ar sta bine?
Am avut deja un esec in cap, abia mi-a crescut parul.si nu prea mai vreau inca un esec.
Multumesc! :*

9 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| adriana9000 a răspuns:

Eu crad ca ti-ar sta foarte bine din descriile tale!happy
Dar cred ca cel mai bine tu hotarasti...
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| KimK a răspuns:

Aaa stiu ce vrei sa zici. Colega mea e tunsa la fel. Are fata ovala, si chiar ii sta bine. Deci da, ti-ar sta bine.

| KimK a răspuns:

Draga CherryPie, ti-am mai raspuns o data la intrebarea acata, dar vreau sa-ti mai arat ceva:
http://www.google.ro/......tp?/imgres 300&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=141&vpy=399&dur=7026&hovh=168&hovw=300&tx=212&ty=88&oei=hzk4TfauLMehOvi5jIEL&esq=2&page=2&ndsp=15&ved=1t:429, r:0, s:25&biw=1024&bih=677 (asa ti-ar sta tie)
si:
Tunsorile in stilul Coco Chanel raman in voga si anul acesta. Aceste tunsori se potrivesc oricarui tip de fata, cu conditia de a se respecta un mod specific de tunsoare, in functie de forma fetei.

Tunsori pentru fata ovala - pentru acest tip de fata, tunsoarea trebuie sa incadreze trasaturile fetei prin par mai lung de barbie.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Nu stiu daca ai avea 1 poza cu tine sa pui tas putea zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putea pune o poza cu tine poate ti-as zice o parere, dar asa nu am cum sa ma decid.

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Da plss funda

| Erik_7239 a răspuns:

Eu cred ca gen prima poza ti-ar sta bine daca chiar vrei bob big grin Succes!

| Andra0037 a răspuns:

La primul linc ti-ar sta bine cea cu părul maro. fundita