| 1985 a întrebat:

Sunt foarte nehotarata:trebuie sa merg la o nunta saptamana viitoare, dar nu ma pot hotari in privinta rochiei(culoarea). sunt bronzata si satena cu suvite blonde...deci,imi puteti da un sfat? va multumesc

10 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Iti recomand un albastru, ai arata superb:
http://www.forever21.com/......roduct.asp
sau un mov cu alb:
http://www.forever21.com/......roduct.asp

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea ca un verde sau un frez te-ar prinde foarte bine, mai ales contrastul culorii cu bronzul va fi super. Distractie placuta.

Janina
| Janina a răspuns:

Galbena!

Janina
| Janina a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres
ia vezi iti place?

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Cred ca ti s-ar potrivi aceasta rochie http://tarafashion.ro/......-fashion/, pe vernil
Sau poate ti-ar placea modelul pe galben http://tarafashion.ro/......chii-moda/
Sau aceasta http://tarafashion.ro/......oane-dama/

mariana
| mariana a răspuns:

Este clar ca trebuie sa te imbraci in ceva ce ti se potriveste si daca nu-ti poti cumpara o rochie noua, este necesar sa vezi ce ai in dulap si sa aduci o nota personala la o tinuta mai veche, in care ai putea sa arati de milioane.
In aceasta primavara se poarta culorile deschise si aproape toate nuantele de mov, care pot fi asortate foarte bine cu nuantele de maro si chiar galben.
Poti foarte bine sa te imbraci in blugi si sa-ti pui o bluza din panza topita care poate fi inobilata cu dantela pentru ca acum este iar moda acest accesoriu.
Iti trebuie putina imaginatie si totul se va aranja cum nu se poate mai bine. Eu nu as opta pentru culoarea albastra, pentru ca mi se pare ca nu te-ar avantaja.
Daca este o nunta cu pretentii poti sa imbraci si o rochie neagra combinata cu alb, care de asemenea este la moda si bineinteles pantofi si poseta asortate. Daca ai perle poti sa-ti completezi cu aceste accesorii tinuta pentru ca de asemenea sunt la moda. Sunt convinsa ca orice ai imbraca, vei fi superba. Nu-ti face probleme chiar cu bani putin putem avea o tinuta de invidiat. Mult succes si sa fii de nota 10.

| 1985 explică:

Fetelor, imi place ce mi-ati aratat...multumesc!

| DiMoDi a răspuns:

E clar că o culoare deschisă îţi va pune bronzul în valoare!
Un bej foarte deschis, galben lamâi, albastru pal, verde fistic, fără imprimeu bogat (pentru că imprimeul va estompa culoarea pielii)... acum depinde şi ce haine ai pregătite în acest scop, dar eu aş renunţa la negru, bordo, roşu, sau alte culori intense... Petrecere frumoasă! happy

| antonella_5557 a răspuns:

Auriu sau portocaliu