| garr a întrebat:

Te poti rade cu lama si spuma de ras peste tot (tot) si apoi sa dai cu aftershave?

6 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Normal ca poti! Dar cu grija si mare atentie!laughing

| Drimmero a răspuns:

Recomand masina de tuns in unele zone, cu lama te iriti extrem, eu am renuntat la lama pana si pe fata cand ma rad, ma aranjez frumos cu masina de tuns, 0 iritatii la final si o forma mai misto.

Poti sa te iei cu lama dar cum ziceam risti iritatii pe care le poti evita. La subrat si pe piept daca vrei sa te faci incearca cu masina de tuns, va creste mai greu parul pentru ca scurtezi pana aproape de 0, lama ti-l smulge total.

| MValentin a răspuns:

Nu folosi aftershave in zona intima, folosesc mereu lama de ras peste,, tot,, dar dupa ce o fac doar clatesc din nou in acea zona cu apa calduta si eventual cu crema si gata, te ustura de mori si ti se inroseste si nu are rost

| Liviutltl a răspuns:

Da

| Celcestietot a răspuns:

Bineînțeles, cu toată încrederea.

| LikeARollingStone a răspuns:

Cu lama te poti rade peste tot. Insa, in anumite zone, ti-as recomanda o crema hidratanta in locul aftershave-ului.