| Serban_Claudiu_1993 a întrebat:

Știe cineva sa îmi zică și mie cât de calitative sunt hainele de la pull&bear?

7 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Asa si asa, vezi si tu raportul pret/calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitate medie

| AKARA0 a răspuns:

Sunt ok, confortabile, material bun

| rebe200515 a răspuns:

SUNT cele mai tari haineeee! de acolo ma îmbrac si is fff mulțumită

| saturday10 a răspuns:

Depinde de ce haine alegi. Piesele din denim mi se par bune, am avut multe perechi de blugi de la ei(recomand si bershka, care e asemenator cu p&b). Preturile sunt ok, desi la unele piese mi se pare ca il maresc fata rost, mai ales ca au si materiale de proasta calitate. Am 2 tricouri din bumbac de la ei, de 1 an si ceva si sunt ca noi, desi le-am purtat foarte mult.

| cookiejar a răspuns:

Medie sincer, si la suprapret

| GabrielApetrei2001 a răspuns:

Pretul își spune cuvântul happy
Sunt super, din punctul meu de vedere.