| Tatddjdkei a întrebat:

Știți alte metodă în care mi-aș putea face părul drept fără placă, feon sau tratament cu keratină? Ideal ar fi pentru lungă durată, dar merge și pentru scurtă durată.

2 răspunsuri:
| LaElly11 a răspuns:

Aveam o prietenă care își uda părul, iar apoi și-l prindea într-un anumit fel și se culca cu el așa. A doua zi când se trezea și dezlega părul îl avea drept. Nu știu exact cum se numește metoda, caută pe YouTube sau pe Google mai multe detalii

| KazimirVolkovici a răspuns:

Încearcă să aplici ulei de păr imediat după ce ți se usucă părul. La mine funcționează. La început, își făcea efectul doar pe termen scurt, dar după 6 luni de când folosesc, am părul perfect drept.