| a întrebat:

Un anticearcan bun?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand erase paste de la benefit.

| xxGeorgexxx a răspuns:

Nurofen forte
e cel mai bun

| alucianna a răspuns:

Eu folosesc anticearcanul seventeen, nuanta blush beige, si imi place foarte mult. Are forma de ruj, miroase foarte placut, este cremos, se intinde usor, si acopera delicat. Nu are nuante mega deschise, care sa urle ca ai anticearcan. Eu l-am luat cu 30 de lei, dintr-un magazin de cosmetice.
Sa imi spui ce ai gasit si pareri, ca la mine acesta este al doilea, si sunt in teste.
Am folosit anticearcanul/iluminator de la Avon Color Trend. Mi-a placut si acela, are un finish fara imperfectiuni, curat, radiant, dar culorile sunt foarte deschise, si trebuie musai o pudra peste, sa nu arati ca personajele alea din desene animate care intra in transa sau practica hipnoza si li se aprind ochii. big grin