| bombonika1799 a întrebat:

Un ondulator bun la un pret accesibil? trebuie sa ma fac singura la par de revelion si nu prea imi ajung banii pentru rochie, pantofi, unul pana in 50 de lei face bine?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iti iei ondulator special pentru revelion? Imprumuta si tu de la o prietena.

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Pretul difera in functie de firme, unul la 50 de lei poate fi la fel de bun ca unul la 200 de lei. Daca ai placa de intins parul, poti sa o folosesti pentru bucle la fel de bine ca si un ondulator. Te sfatuiesc sa nu investesti milioane in astfel de lucruri, crede-ma ca si cel la 50 de lei o sa te faca la fel de frumoasa ca si unul mai scump happy

| Niicole a răspuns:

Nu cred ca este asa de bun la 50 de lei, dar daca ai placa de par iti poti face cu ea, ai mai multe video-uri pe yt