| Ionelarebela a întrebat:

Un produs care are stoc zero este posibil sa mai revina pe stoc pentru ca tare as vrea sa cumpar o jacheta de la starshiners si nu mai au nicio marime disponibila la acea culoare. ce ma sfatuiti?

8 răspunsuri:
| AlecSSyA a răspuns:

Daca neaparat vrei acel produs poti lua legatura cu cei de acolo sa iti aduca sau daca iti place ceva anume poti cauta la alte magazine sau iti faci ceva pe comanda.

| ExpertHost a răspuns:

Daca ai optiunea de "add to wishlist" in magazinul respectiv, fie ve fi anuntata cand apare in stoc, fie iti va fi facturat automat, urmand sa confirmi comanda. Poti intreba acolo daca mai sunt sanse ca produsul respectiv sa mai apara pe stoc. Cred ca sunt cei mai in masura sa stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti faci la comanda, daca ai modelul perfect in minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa adaugi in wishlist aritcolul dorit, si ei incearca sa il readuca pe stoc, ideea e sa fii pe faza vineri cand adauga ei articole noi si atunci ai siguranta ca ai articolul happy eu asa fac. Mult succes si tie!

| magdaf a răspuns:

Te sfatuiesc sa adaugi in Wishlist sa fii anuntata prin mail daca revine articolul. Si important e sa te uiti pe site vineri la ora 19, apare in fecare saptamana cate o colectie noua si se epuizeaza foarte rapid. Cred ca cumpara foarte multe persoane de pe site, dovada ca sunt articole de calitate si la pret bun, altfel nu ar fi ajuns asa multe peroane la concluzia de a achizitiona articole de la StarShinerS. Parerea mea e ca sunt SUPER!

| magdaf a răspuns:

Iti recomnd sa adaugi in lista cu dorinte. Iti creezi un cont pe site cu datele personale si adresa si dai click pe marimea pe acre o vrei la jacheta, eu am facut asa si am reusit sa imi iau mai multe articole ce nu au fost in stoc. Sunt chiar de treaba cei de la Starshiners, adevarati profesionisti.

| mia_9414 a răspuns:

Daca apare stoc zero la un produs il poti adauga in Wishlist si daca il mai aduc pe stoc, primesti un mail in care te anunta. Daca produsul e foarte vechi sunt slabe sansele, dar daca e ceva recent e foarte posibil. Cel mai bine e sa suni la ei.

| andra_4303 a răspuns:

Suna la ei. au pe site un numar si iti zic ei daca mai revine