| candy_2919 a întrebat:

Unde gasesc albastru de metil pentru suvite verzi? In orice farmacie sau la cea de plante? sau? Dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| TzuTzu_2341 a răspuns:

Eu mi-am luat din farmacie... desi am gasit c-am greu
am fost si la plafar (ceva de genu ) si nu am gasit
cand mergi la farmacie cere albastru de metil

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Si in farmacie si cateodat si in cea de plante

| Luori a răspuns:

Gasesti cu siguranta la orice farmacie. happy Doar ca acel verde dupa nici 2 spalari se va face un galben nu prea frumos.

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Metil *
am vrut sa scriuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste ALBASTRU de METILEN!
Asta asa pentru cultura generala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai panarama care ai taxat raspunsul cu stupid, este " albastru de metilen "! Eu stiu ce folosesc pentru acvariu si sticla este la mine pe birou, voi vorbiti din auzite! Mai studiaza daca iti permite neuronul! http://www.farmaciastejara.ro/images/albastru%20de%20metilen.JPG

| AsTa MiK@ a răspuns:

La farmaciekiss