| Kasia a întrebat:

Unde gasesc balsam de buze asa? Exista in Romania? http://weheartit.com/entry/57705626/via/Saskili

4 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Da exista. Si poti gasi in orice hiparmarket ca auchan, cora, carrefour.Iar pretul este intre 9-11 lei(depinde unde te duci).De asemenea se gasesc si in magazinele mai mici ca DM. Sper ca te-am ajutat! kiss

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Sunt am vazut, cauta in hypermarketuri sau online!
O zi buna!

| Camelisa a răspuns:

Incearca la DM si in special magazinele care se bazeaza mai mult pe produse cosmetice. Oricum balsamul arata genial, vreau si eu big grin
O seara faina.

| Lolita2292 a răspuns:

Da,in auchan, era in jur de 12 lei:*