| Anonimuserr a întrebat:

Unde gasesc bocanci Timberland pentru barbati in magazine fizice? Daca stiti, va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Sunt mai multe reprezentante Timberland in Bucuresti: Bucuresti Mall, Afi Palace, Plaza Mall, Sun Plaza. Bafta!

1 răspuns:
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Nu pot sa-ti trimit mesaj, ca sunt junior.
Du-te in magazinele pe care ti le-am spus, si acolo o sa vezi ce au. Eu ti-am spus unde gasesti magazinele Timerland in Bucuresti. daca esti din alt oras, cauta un mall-urile din orasul tau.
Succes!