| Alex22C a întrebat:

Unde găsesc în București un magazin cu suveniruri tip lănțișoare cu cruce și cu alte obiecte personalizate, brățări, ect.

1 răspuns:
| Dumitru_Oana_Catalina_1992 a răspuns:

Parca am vazut un magazin in moll afi cotroceni, un magazin tip taraba/insula. Iti alegi modelul (din ce au ei) si il poti inscriptiona cu ce vrei
Acum ceva vreme erau negustori cu tarabe pe la gura de metrou piata unirii (dupa ce iesi), dar pe acestea nu le poti inscriptiona (au suveniruri)
Obiecte personalizate gasesti si la copyzone la grazavesti pe langa carfour (albume de poze, cani cu poze, perne cu poze, puzzel personalizat)