| Noni31 a întrebat:

Unde gasesc rame de ochelari?

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Cati ani ai? 3? La optica, bineinteles. Gasesti mii de feluri de rame.
Si, neacsumihai2009, isi poate alege si alte rame [diferite de cele anterioare], dar isi schimba si lentilele.

| CNicoleta a răspuns:

La OPTIMED, gasesti rame de toate marimile si toate modelele, dar cum spunea si neacsumihai2009 depinde in functie de ce lentila ai(desi nu prea cred), preturile incepand de la 80 RON...pana la 300 RON, dar cum spuneam depinde de...mai multe, oricum, nu strica sa te duci si sa te interesezi:*.
P.S.si eu port ochelari, nu-ti face griji. FUNDA?puppy dog eyes

| neacsumihai2009 a răspuns:

Optimed...de exemplu...dar nu poti alege orice rama vrei tu.se alege in functie de ce lentila ai