| Adorsafiucopil a întrebat:

Unde gasesc ugg - urii?

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Eu mi-am luat din next la masura 37 si aveau de la 28 la 40.
am mai vazut si in h&m si in marks&spencer iar daca vrei originale pe calea victorie(daca imi aduc bine aminte)este magazinul famous brands cu toate cele

te

pup

pa``

ppa```

3 răspunsuri:
| Miruu12 a răspuns:

Oh. Sa stii ca si o colega de-a mea intreaba asta happy. Pai... Eu am gasiit la H&m Dar mi-au fost mici. Asa ca mi-am luat din Turciia laughing. Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta sad.

| Adorsafiucopil explică:

Watch? v=obmTu0JA3Tw

| Adorsafiucopil explică:

Băi dacă melodia e în română ziceţi că e manea, dacă e în engleză nu o înţelegi. Ce doamne iartă'mă aveţi toţi? rolling on the floor