| Crs a întrebat:

Unde pot comanda pe net niste hanorace ceva in genul http://www.originals.ro/hanorac-reebok-core-hoody-k29924 -p-2670.html dar sa fie mai ieftine :-s? [ crizaaaaa ]

6 răspunsuri:
| Crs explică:

Dar nu am zis ca vreau neaparat reebok sau de firma straight face. vreau un hanorac in genul. fara fermoar.

| yumeee a răspuns:

Păi fiind reebok, prea ieftin nu poţi găsi nicăieri. e dă firmă, alea-alea.

| adriangabor92 a răspuns:

De pe linkul ala de mai sus ca mai ieftin de asa nu gasesti

| cornelm1976 a răspuns:

La chinezi: kitsch-uri de prost gust si super ieftine! Reebak, Aidas si altele. Ia-ti originale si nu incerca sa iti umpli sifonierul! Cateva dar bune! Bafta la cumparaturi!

| Adinutza14 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa gasesti si in magazin. poate fi ceva mai ieftin, dar e de firma si chiar daca e criza ei nu o simt...incearca sa cauti ceva de genu in magazine...asta daca nu vrei neaparat firma aceea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gbx.ro/member_page.php?id=2714