| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot cumpara benzi de ceara de unica folosint? Si sunt bune oare sunt bune?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu îți recomand, ceara caldă curăță mult mai bine pielea de firele de păr.
Benzile le poți cumpăra și de la magazin de cartier.
Pa, pa.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Du-te in supermarket-uri. Eu de acolo le-am luat. Sa stii ca eu sunt multumita de ele.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Benzile le poti cumpara din supermarketuri/hypermarketuri, insa nu te sfatuiesc sa iti cumperi.Personal le-am incercat si nu-s bune de nimic, mai folositor ar fi scotch-ul.laughing Cel mai bine e sa folosesti ceara calda, lama (insa dezavantajul e ca iti creste firul repede) sau epilatorul electric.