| voice a întrebat:

Unde pot gasi si eu meshe?[extensii aplicate cu cleme] sper sa intelegeti la ce ma refer. fundita pentru cine ma ajuta...mersi

1 răspuns:
| iuandfto a răspuns:

Am eu o idee dar ar trebui sa astepti ceva timp. Mama are o prietena care lucra ca o coafeza dar acum s-a pensionat si ca sa-i faca parul mamei vine la noi acasa. Ultima data cand m-am coafat mi-am taiat parul asa ca a ramas mult par. Mama la strans si la pastrat. Asa ceva poti si tu sa faci. Orcand ai chef de par lung iti pui acele mese.