| MariaZurlia a întrebat:

Unde pot sa gasesc cizme de vara in BRAILA?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In Promenada sunt jdemii de magazine de incaltaminte si sunt pline de chestii din alea de care vrei tu; Leonardo, Deichmann si mai sunt vreo doua, dar nu stiu cum le zice.

| ealextpu a răspuns:

Poti comanda oricand online aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

Daca nu iti vin poti sa le returnezi fara nici o problema. Operatorii sunt chiar de treaba.

| Zoxxx a răspuns:

In Centru big grin am vazut ca sunt multe magazine pe acolo. Si daca nu ma insel, e chiar unul aproape de unul dintre magazinele alea cu 4, 3 lei orice produs thinking

| aled48 a răspuns:

Buna. Eu stau in Bucuresti si cu toate ca am foarte multe magazine la dispozitie din care sa imi aleg niste cizme mi s-a parut mai comod si mai simplu sa imi comand unele online asa ca am cautat pe alte forumuri de discutii si am dat de http://www.deincaltat.ro/ de unde mi-am si cumparat 2 perechi de cizme de vara. Baietii de acolo sunt foarte draguti si mi-au dat chiar si sfaturi care chiar m-au ajutat. Poti arunca o privire daca te mai intereseaza :) Sper ca te-am putut ajuta.