| Alysée a întrebat:

Unde se gasesc in Iasi nuantatoare pentru par.in special kallos silver reflex.am umblat toata ziua prin magazine si farmacii, nicaieri n-am gasit. dau funda, mersi.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Kallos se gaseste destul de greu. Eu am mai gasit prin magazinele mici de cosmetice sau, in mall, la Carrefour, tot pe la magazine mici, nu in Carrefour. Sau... daca ai bafta sa fie vreun magazin de prezentare al firmei (ceea ce e cam utopic). Bafta!

| Tibi_Achitei_1992 a răspuns:

Poti sa gasesti in carefour sau in mall in magazinele de gel-uri sa de cosmetice