| tehnicee a întrebat:

UNGHII TEHNICE 60 ron model inclus in pret. Manichiura simpla 18 ron, Gel pe unghia naturala cu eassy off 40 ron model inclus in pret. Umplut (intretinere) unghii tehnice 40 ron model inclus in pret la salon. La a doua persoana adusa de dumneavoastra beneficiati de 10 ron reducere. In cadrul salonului se afla si COSMETICA (pensat 10 lei, Vopsit sprancene 10 lei, Epilat etc.), COAFOR. (aranjat mirese de la 59 lei) FRIZERIE 13 lei Va asteptam cu mare placere.

2 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

INTREBARE?!
Fa-ti reclama in alta parte.

| BombonikDolcceRaW a răspuns:

*** du-te deracu ce morti m-ati a facem cu uncghiile falsse?