| razadeluna a întrebat:

V-ati aranjat vreodata parul in coada de cal prinsa cu 3 elastice, cam asa, sus in crestet unul, dupa aceea mai adun niste par si prind un alt elastic pe la mijloc, si jos la ceafa adun restul parului cu alt elastic?

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu-mi place parul prins asa. oribil

| ConstiintaTa a răspuns:

De foarte multe ori, ...insa am crezut ca numai cartierul meu stie asta; ce gusturi si imaginatie ai...imi place. apropo, mie imi place cum imi sta:e lejer si chiar elegant,., cred ca mi-ai ghicit gusturile

| lays a răspuns:

Dap.vara de obicei mi-l prind asa:d

| Xonia a răspuns:

EU vara la mare mil prind asa
Si cand intram in apa si mil udam, dupa mergeam la hotel si mancam(il aveam prins tot asa)ca sa nu curga apa din par pe masa, cu al 4a lea elastic mil faceam coc si mil prindeam