| anonim_4396 a întrebat:

Va impletiti parul des? si de obicei in ce fel (stiluri)?

Răspuns Câştigător
| lonelyangel a răspuns:

Il impletesc in doua cozi, insa nu pina la urma. Imi sta bine. Incearca si tu!

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mu s, psrul scurt

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Nu imi impletesc parul.
Eu de obicei nici nu il prind, pe acasa cand mai fac o tema sa nu imi pice parul pe caiet ca nu mai vad dar in rest e desprins.

| dya_4589 a răspuns:

Nu des. Si nu singura, mi-l impleteste mama is "stilul" "spic de grau" sau imi fac eu o codita impletita norma dar intr-o parte happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu, eu nu mi-l impletesc mai deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, pe timpul noptii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se impleteste singur ca-i ondulat, cirliontat, permacretz tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Las peărul liber, la ocazii îmi schimb look-ul. Acasă îl ţin prins în clamă.
Pa, pa.