| Afrodita_9380 a întrebat:

Va pare rau ca a murit amy winehouse?

8 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Nu,nici nu ii ascultam melodile,erau destul de bune,am mai auzit pe MTV, dar pe mine nu ma impresiona, Dumnezeu s-o ierte!

| IateyourCookie a răspuns:

Ya beib sad

| HurremSultan a răspuns:

Buna!

Imi pare rau chiar daca nu prea auzisem de ea.Eu credeam ca este mai batrana, dupa ce a murit am aflat ca avea doar 27 ani...Ma rog, am ascultat acum cateva piese, nu sunt cine stie ce. Oricum dupa ce au descris istia ca a ajuns sa apara beata si drogata pe scena ma gandeam eu ca nu mai avea mult.La cat bea si la cat se droga.pacat totusi ca alt artist cat de cat important a plecat dintre noi.Chiar daca nu te-am cunoscut RIP Amy.sad

| andr33hk a răspuns:

Nu am fost fana ei, dar pacat ca s-a distrus singura.

| TheRock17 a răspuns:

Asa si asa.

Intradevar avea o voce extraordinara si melodiile ei erau dragute dar la cat de drogata era nah.

| DjSprIt3 a răspuns:

Mie da

| Dina_3228 a răspuns:

Chiar a murit?:O

| SweetLemon_5175 a răspuns:

Da. Intodeauna mi-a placut vocea ei si melodiile ei.

R.I.P Beautifull