| Analiaa a întrebat:

Va plac? credeti ca sunt buni pentru sezonul asta? http://www.superfashion.ro/userfiles/productlargeimages/ product_6136.jpg

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Da, sunt foarte draguti si tintele sunt a moda perioada asta. Poarta-i cu incredere, dar ai grija la ce haine big grin adica nu te-as vedea purtand asa ceva cu o fusta happy Oricum, sigur stii ce faci! O zi buna!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Superbi! Imi plac mult, da sunt chiar potriviti pentru acest sezon.
Te pup!

| FlyingFox a răspuns:

Eu zic ca sunt draguti si potriviti pentru sezonul asta happy, mai ales daca iti place sa te imbraci mai sport

| ang31989 a răspuns:

Eu as purta cu niste cizme fara toc, maro o geanta pe umar maro, eventual o geaca de blugi sau un cardigan de lungimea rochitei...