| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Va plac unghiile >negre:? ce parere aveti de elewhistling?

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador! Chiar ieri mi-am facut unghiile negre!:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt la moda si nu esti emo daca ai, numai daca te imbraci in negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superrrr
nu e neaprat rock sau emo
iti faci unghiile nege pentru ca se poate asorta si la o rochie neagra faina
winking
intr0un cuvant.
super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyy... nu va potoliti cu ''emo '' sau '' vampiri '' prostii! unghiile negre sunt super chiar daca nu ai cu ce sa le asortezi. Cand mi-am cumparat eu lacul de unghii negru vanzatoarea mi-a spus ca s-au vandut superrr bine. Si eu pot zici ca imi plac foarte mult. Cine imi da dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie unghiile negre si imi sta bine cu unghiile negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi plac? le ador. daca as putea as fi data mereu cu aceasta culoare pe unghii.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie una imiplak dar cu cateva modele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super...azi mi le-am facut si eu
Le am lungi dar nu foarte si vin super...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dfrtugicujctyhgtru7i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie chiar imi plac de obicei le port asa da cand ma duc a schoala le stergbatting eyelashes id-ul meu dragutza.nicol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie unghiile negre chiar acum le am negre dar culorile mele preferate de oja sunt mov roz verde si bineinteles negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine, dar numai pe unghiile foarte scurte.

| dydyana a răspuns:

Sunt misto, da acum depinde si de preferintele fiecaruia

| stejarandrey a răspuns:

Cauti ceva frumos?
foloseshte cv roshu pe unghii smugsmugsmug

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

pai... le iubesc imi plac mult da nu is emo, rokaritzaa sau ceva de genu'

| nocomment a răspuns:

Eu cred ca arata cel mai bine pe unghiile normale adica nici prea lungi nici prea scurte
pentru unghiile foarte lungi ar trebui un model pe unghii pentru ca altfel ar arata cam urat
adica ar semana cu unghiile unui vampir sau ceva de genu laughing
eu asta cred
asta este parerea pooop :*

| Liana18 a răspuns:

Am o parere super si sa stii ca anul asra se poarta unghiile mici si negre