| Dean1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre unghiile negre?confused

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu-mi plac. Ori le am rosii, ori french, ori date cu lac alb

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Unghiile negre s-au purtat foarte mult anul trecut si chiar si acum 2 ani, dar anul acesta, NU! exclus! Mie imi plac insa! Cu anumite ocazii port!

| Corina a răspuns:

Urate, f. urate.

| AnaEindragostita a răspuns:

Sunt f folosite dar sunt emo funta

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

De prost gust.

| mmeee79 a răspuns:

Buna.
Pai nu sunt nici pentru nici impotrivahappy
sunt frumoase(eu nu ma fac, eventual cu lac transparent) si nu sunt neaparat emo, cine spune asta?
Dar cred ca sunt putin cam demodate, acum se poarta mai mult culoriile vii, poate pe fiecare unghie cate o culoarehee hee

Pa, pa.

| allyssa a răspuns:

Nu-mi plac mi se par murdare, daca vrei poti improviza sa faci o floare pe unghie cu ofa neagra dar nu toata unghia neagra. cel putin mie nu-mi plac.

| Kiyy a răspuns:

Imi plac unghiile negre. De obicei arata bine la unghii de lungime medie thinking iar culoarea pielii sa fie mai deschisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador unghiile negre.

| selly_9145 a răspuns:

La fata:cand ai unghiile mari si te dai cu o culoare neagra se vede foarte elegant si frumos.Cand ai unghiile scurte e putin ciudat dar dragut! La baiat:mi se parefoarte ciudat...doar rock-arii si emo se dau cu negru... Sper sa te ajute rasp. meu! DAI FUNDA?

| Mary_8762 a răspuns:

Sunt frumusele Le ador doar ca eu nu pot sa ma dau am unchiile boante si nu imi sta bine dar pentru cine are unghiile lungi bafta dc vrea sa se dea si mai ales dc ai pielea inchisa nu foarte dar sunt frumoasebig grinBafta