| nightelegance a întrebat:

Va rog frumos explicati-mi cum se aranjeaza aceasta tunsoare? http://www.facebook.com/....../photo.php

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Dupa ce ti-ai palat parul il usuci, il modelezi cu ceara ca in poza apoi il finisezi cu uscatorul de par la intensitate mica (sa nu-i strici forma) si gata! Depinde foarte mult si de textura parului tau - trebuie sa fie drept, firul de par sanatos - daca ai parul ondulat sau firul de par este moale te chinui degeabawinking Succes

| blondutzata a răspuns:

Te speli pe cap ti dat cu gel til ridici foarte sus si apoi dai cu fenul varu''l meu are asa

| georgiianaGeo a răspuns:

Cauta pe youtube filmulete