| SebyTheBest a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati sfaturi cum sa imi fac parul il am lung de 10-11 centimetri. Il vreau cam asa http://www.fanpop.com/clubs/david-beckham/images/2810382 7/title/david-beckham-h-m-photo

Am incercat sa il intind cu placa sa il fac cu uscator fixativ am incercat cu spuma am incercat cu ceara si nu sta va rog dati-mi sfaturi!

1 răspuns:
| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

Du-te la salon, bye, nu numai sa ti-l faca poti a iei produse ff bune de acolo si costa mai putin. Bye!