| Biby a răspuns:

Buna.
Nu este o freza de gay.Mie chiar imi place.love struck

| 女明DongRi a răspuns:

Nu este.mi`e imi place. Daca esti un baiat ingrijit cu o freza cu breton nu inseamna ca esti gayrolling on the floor

| candydream a răspuns:

Nu chiar deloc.Mie mi se pare freza de gay aia cu mult gel care o au o gramada de baieti.

| Anca a răspuns:

Mie nu-mi place. E feminina putin! Nu m-ar atrage un barbat cu freza asta!

| ale_5493 a răspuns:

Nu, e chiar draguta frizura. daca tie iti sta bine.

| draculina969 a răspuns:

Asta e nate din gossip girl...cam are trasaturi femininebig grin
mie personal imi plac barbatii mai.masculini...nu cei metrosexualiwinking
si nu ii suport nici pe astia care se penseazabig grin

i'm just sayin'winking