| AndreeaRullz a întrebat:

Voi cate parfumuri aveti?happy

59 răspunsuri:
| creatza_6783 a răspuns:

Pai.mai multe de la avon :dlittle black dress, pur blanca, percive, today tomorrow always, treselle si de la oriflame giordani alb si cel galben si ink 2 pe care le-am primithee hee. dar nu le folosesc pe toate deodata laughing

| andrei123 a răspuns:

Vreo 3-4 pe care le folosesc cam mereu(in rest mai am, dar nu prea le folosesc niciodata) tu?

| lavyBandB a răspuns:

Vreo 5.

| georgiana a răspuns:

Buna.in momentul actual am 4 parfumuri: Percive, Antonio Bandras, Challon si Ode `a l'amour.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Destule' dar folosesc doar 2.

| nobody_9468 a răspuns:

5 ale mele si 4 a mameiwinking

bafta

| Lary a răspuns:

7 dar folosesc decat unu

| κίllą a răspuns:

Mai multe thinking passion dance, pur blanca, perceive, my love, glow after dark by JLO, urban flowers tokio. Si mai am cateva pe care nu le folosesclaughing

| madalykuka a răspuns:

1 si bun,,,,:X:X dolce gabana feminine,,,:X,,, til recomandwinking

| sweetale12 a răspuns:

Am foarte multe... dar 4 le adOorwinking

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

2 pe care le folosesc cel mai des Bond girl 007, Todaylove struck

| oky a răspuns:

Bai nene ce's cu intrebarile astea de c**** pui intrebari doar ca sa ai cat mai multe postate sau ce? ( scuzati limbaju )

| mayli_9074 a răspuns:

Conteaza numarul, sau mai degraba calitatea?

| fefe_3040 a răspuns:

| craciunitza_7057 a răspuns:

Imi este f greu sa le numar sunt prea multe. Cateva no name luate de prin kaufland pe care nu le folosesc, avon:incandescence 50 ml, aromadisiac 50ml, tta always 50ml, tta gold30 ml in bloom by reese whitherspoon30 ml plus crema de corp si gel de dus, tressele 50 ml, eternal magic 50 ml-atentie eternalul nu persista chiar daca e placut oriflame:2 buc cherries 15 ml la fel nu ersista dar miroase f frumos a cirese, 2 buc eclat 15 ml f persistent, enigma 50 ml superb, plus crema de corp si deodorant, grace 50 ml superb dar nu persista, embrace 2 buc 50 ml- nu imi place asta de nici o culoare, apoi 2 buc britney spears midnight fantasy 30 ml f dulce prea dulce cred cu miros de coacaze cirese negre si vanilie si f persistent chiar prea persistent, 1 nina ricci nina 70 ml dar e cam pe terminate il adoram, 1 chanel coco madmoissele 100 ml dar tot asa e pe terminate peste tot il foloseam, 1 escada -escada 30 ml nu l-am mai gasit in magazine mai am f putin din el vreo 10 ml, 1 escada -magnetism 100 ml e cam la o trime ramas 2 buc anticipate intense 50 ml parfumul meu preferat si 1 buc wistful no1 amway f placut plus niste sprayuri cu ciocolata si cirese de la bamboo si cremele aferente, si fm cel dupa nina ricci nina am uitat codul mai am unul f dulce la 10 ml din germania miroase a gem de cirese cu zahar superb mai am vreo 4 ml din ala o mostra de 2 ml prada l'eau l'ambree plus multe alte mostre ar fi multe pe care le-as vrea dar din nefericire bugetul e destul de strans cred ca mai sunt vreo 2-3 dar le cam uit am zis din ce mi-am amintit pe moment vreo 20 si ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am,, Pur Blanca"si,, Pasion Dance"de la Avon si imi plac, mai sunt si altele dar scumpe, si pe criza asta nu mi le mai permit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa. da de ce?straight face in jur de nici unu i le fur mamei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11big grin in fiecare le schimb laughingiar unele le si combin intre elebig grin

| marcel_5462 a răspuns:

Mai demult am avut 1 dar acum mai am 1/2.

| bobo404 a răspuns:

Cred ca vreo 8, dar am perioade cand ma dau doar cu unul, pe urma le mai schimb...Am stat vreo 2 ani in strainatate si acolo am putut sa imi permit sa imi cumpar mai multe si bune.De altfel dezvoltasem si o obsesie pentru parfumuri, dar ii cumparam mai multe sotului decat mie. Din vara de cand m-am intors nu am mai cumparat niciunul, din pacate!

| pretty27girl a răspuns:

Vreo 5 parca big grin

| irinelu_9484 a răspuns:

Am 4dar unul nu-mi mai place deloc, si nul folosesc adica 3 pe care le folosesc zilnik:unul dulce unul proaspat si iar dulcee imi plac taree de tot...

| nfren a răspuns:

Numai unu ((

| cacata pe ea a răspuns:

Adidas, Versace, Incanto, Summer White, Incandencens

| LAVINIA123 a răspuns:

Am "little black dress","Purblanca","today tomorrow always","chirstian lacroix","u by ungaro","warm sunshine", make me smile","Treselle","Make me wonder","aromadisiac"... j nu prea mai stiu, astea sunt astea pe care le am momentan; ca am avut mia demult altele, deci in total sunt, numara si u

| ana125 a răspuns:

Eu 8 dar nu toate sunt de firma doar 4 sunt din franta restul avon si austria dar nu le folosesc pe toate

Răspuns utilizator avertizat
| avon_5186 a răspuns:

Chiar multe! Prefer Pur Blanca! http://avon-romania-inscrieri.wgz.ro Pup si bafta!

| Oana_2559 a răspuns:

Pfff...am multe...