| Americana a întrebat:

Buna fetelor:*Cate parfumuri aveti si de care?happy

8 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Eu am Little Black Dress.

| Chris88 a răspuns:

Acesta e preferatul meu, dar il gasesc rar aici http://parfumurioriginale.org/......edt-100ml/

| airlove a răspuns:

Am Dima Bilan si Nina Ricci, Tomorrow de la Avon, D&G Light Blue... pina cind am 4. Un bun inceput pentru colectiewinking

| Katherineeeeee a răspuns:

Buna, eu am doar 2, unul de la Gucci Envy Me si unul orginal de la Paris Hilton happy

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Vera Wang -Flower Prink Princess, Rock Princess, Glamour Princess, Entre files Paris, Bvlgari, Moschino, Gucci Rush, Channel, Yssey Myake.

| anotimp2 a răspuns:

Gucci Envy

| BiancaaBd a răspuns:

Evidence, Pur Blanca Blush, True Glow, Cristian Lacroix Noire, Bond Girl 007, Up to You, Eternal Magic. Toate de la Avon in afara de Evidence.:*Deci in total 7.

| CapacDeBere a răspuns:

Dolce&cabanna red si Escada:X