| Anonima5555 a întrebat:

Voi ce haine v-ati cumparat/o sa va cumparati pentru noul an scolar?

Fara raspunsuri banale, pls

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu am nimic special de cumparat, pur si simplu merg la Mall si cand gasesc ceva ce imi place il cumpar happy

| Printesa10TM a răspuns:

Pantaloni, camasi, tricou, tenisi.

| Mascatu69 a răspuns:

Un hanorac, o pereche de blugi cu 3 numere mai mici big grin si o pereche de adidasi laughing multumita? happy

| Oana0306 a răspuns:

O pereche de pantaloni pana bleumarin, o camasa alba, o pereche de pantofi si un ghiozdan de piele, nimic in mod special big grin

| NeaCostica99 a răspuns:

Chiloti de la Harmani cu 10 lei din peata si o pereche de ciorapi rupti

| DariusCamataru a răspuns: