| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Voi ce metode folositi pentru. a masca parul de pe picioare? Nu vreau sa aud de lama ori de pantaloni lungi, am nevoie urgenta si mai ales magazinele sunt inchise... FUNDA imensa!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește ceara caldă de albine pentru epilat!
Magazinele nu sunt închise.
Pa, pa.

| whatevernvm a răspuns:

Vopsea verde

| ThePunisher a răspuns:

Daca e urgenta, cumperi un BIC si te epilezi, daca nu, nu imi dau seama cum sa il maschezi, ca daca iti dai cu fond de ten si se ia fondul de ten, se va vedea urat... straight face

| Balboa a răspuns:

Banuiesc ca ai niste zahar in casa. pune un kg de zahar [ 990 g ] la topit. cand acesta s-a facut ca o pasta fierbinte, ia o lingura de lemn si intinde-l ep picioare, lasa-l sa se raceasca, iar apoi tragi de el ca si cum ar fi ceara. happy funda?