| dailybrands a întrebat:

Voi va cumparati haine de firma? de unde?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt destul de bune, www.quick24.ro
Pa, pa.

| HoneyBii a răspuns:

De obicei le iau din mall.Magazinele pe care le frecventez sunt: Bershka, Zara, Stradivarius, Pull&Beer, Terranova, New Yorker, Mango, Kenvelo.Iar incaltamintea o iau de la Benvenutti, Leonardo sau Bata. Sper ca te-a ajutat cu ceva raspunsul meubatting eyelashes.

| MeMyselfI a răspuns:

Daa logic

| Andreea_2852 a răspuns:

Da,de obicei le cumpar direct din magazin, prefer magazinele ZARA, H&M sau NEW YORKER.De acolo am majoritatea hainelor si nici nu sunt scumpe. ^^

| sssssstefy a răspuns:

Https://www.gancho.ro/ aici gasiti haine ieftine si bune

| dailybrands explică:

Ne bucura faptul ca apreciati hainele de firma. in acest caz va asteptam si pe www.dailybrands.ro - un club exclusivist de shopping online :)