| zambetcald a întrebat:

Voua parintii va cumpara haine si incaltaminte OK sau nu tocmai ce ati vrea?

15 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Imi cumpara tot ce vreau:*

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Pai imi cumpara tot ce vreau +ca uneori dupa ce terminam cumparaturile ma mai intraba daca mai vreau ceva sau sa ne mai uitambig grin sunt cei mai tari parintii si ii iubescbig grin

| nicoleta01 a răspuns:

Pai... nu imi cumpara parintii! ci eu singura. ei doaar imi dau banii happy

| ChocolateAddict a răspuns:

Imi cumpara ce vreau sau imi dau bani si imi cumpar singurahappy

| AnneBre a răspuns:

Lollaughingdaca sunt cu ei da, dar daca nu, nu chiar ce as vrea:-s

| karrry9999 a răspuns:

Mie imi cumpara ce vreau pentru ca altfel nu le port daca ia ce le place lor imi cumpara decat ce vreau eu

| DianaScorpio a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "ok"? Daca tu vrei ceva scump si parintii nu au bani, mi se pare normal sa nu ti-l cumpere. Daca te incadrezi in limita bugetului, atunci ar cam trebui sa iti cumpere ce vrei. (Atata timp cat nu este prea indecent sau ceva de genul acesta. Nu cred ca un parinte si-ar dori sa poarte asa ceva copilul lui, asa ca daca este vorba de haine indecente sau extravagante pe care nu ti le cumpara, mai asteapta, cand vei avea proprii bani vei putea sa iti cumperi ce vrei tu.)

| TeoPT a răspuns:

Îmi cumpără ce vreau, că doar eu port, nu ei.

| TheCritic a răspuns:

Da! De obicei cand se intoarce tata din calatorii primesc haine dragute si care imi sunt pe plachappy A realizat si el ca am 15 si nu 10happy

| vioreld a răspuns:

Eu imi cumpar singur imbracamintea si incaltamintea. Iau ce-mi place si gata; cred ca este mult mai bine asa :d

| Madalina066 a răspuns:

Nu imi cumpara niciodata haine si incaltaminte fara mine pentru ca e posibil sa nu-mi placa si sa le tin in dulap. Asa ca prefera sa imi ia doar atunci cand sunt cu ei.

| rosesonfire a răspuns:

Nu chiar ce as vrea...

| LetyPayne a răspuns:

Parintii mei au aceleasi gusturi ca si mine.Asa ca daca sunt cu ei sau daca nu imi cumpara exact ce imi place.Sunt cei mai buni din lumeee.Si ii iubesc enorm.kiss

| Ddeliaa a răspuns:

Parintzii imi cumpara tot ce vreau happy

| krena a răspuns:

Nu chiar ce as vrea... da ma rog...