| TPUcelMaiTareSite a întrebat:

Voua va place sa va aranjati?
Mie personal nu

Daca va place sau nu argumenta-ti de ce va place sau de ce nu!

P. S.:Lipsa de ocupatie

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! La varsta mea nu ma aranjez pentru ca nu am de ce(inca sunt un copil). Prefer sa ma folosesc de acest timp in alte scopuri, pe viitor o sa ma aranjez, cand o sa devin adult.

| Giinger a răspuns:

Nici mie nu imi placelaughing

| Akuryo a răspuns:

Imi place sa ma aranjez, dar nu imi ia nici foarte mult pentru ca m-am obisnuit.Conteaza cata materie cenusie ai, dar si cum arati.

| BellaSomerhalder a răspuns:

Nu, nu-mi place sa ma aranjez, nu vad rostul machiajului sau al atentiei exagerate asupra coafurii mele sau a mai stiu eu ce alte amanunte. Voi avea timp destul sa ma aranjez, acum ma preocup in special cu ce-i mai important, ca si scoala.

| pynk44 a răspuns:

Paaaaai...imi place pentru ca o sa arati mai binelaughingdaaaa LOL