| Mayy a întrebat:

Vreau raspunsuri bune!
Problema e cam aşa : am avut parul vopsit acum cateva luni brunet, si ca sa mai scap din culoare nu l-am mai vopsit iar acum e culoare mai ciudata pentru ca s-a mai decolorat cate o suvita, iar la radacini mi-s vizibile(un saten mai deschis) si totusi as vrea o culoare uniforma, si cum deocamdata nu mi permit sa merg la coafor. as folosi o vopsea buna (nu negru) ceva şaten, dar nu stiu daca mi-ar prinde pe par. Ce vopsea imi recomandati?sad

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Eu ca sa scap de brunet de cele mai multe ori mi-am decolorat parul.lucru pe care nu ti-l sugerez pentru. ca il vei arde
Eu ma vopsesc cu Londa (blond nordic) e foarte buna si culoare tine foarte mult timp
Nu folosi Garnier, Loncolor, Palette sau altele(curg iti zic din propria experientza)
Poti sa iti iei de la Bess nuanta Blond tabac o sa iti iasa un ciocolatiu foarte dragut chiar si peste brunet :* pa pa:*

4 răspunsuri:
| myruna26 a răspuns:

Pantene

| RamiRo a răspuns:

Uite ai sa zic si eu ideea mea adica fiecare cum crede eu consider ca daca nu folosesti un produs profesional nu vei fii multumita produsele din magazin nu sunt asa recomandate singuru care til recomand din magazin adica am mai folosit la cliente care imi veneau acasa si le faceam si nu isi permiteau anumite vopseluri ce folosesc eu la salon am mai recomandat Wella, uite ai sa iti recomand ceva care nu-i chiar asa scump foloseste de la Joico acum asta nu gasesti in magazine asta mergi la TOP Line sau mergi la un salon care foloseste JOICO si te va ajuta, dar in salon sigur o vei lua mai scum cu 20 RON daca mai ai nevoie de ceva ajutor poti intreba cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un blond-saten.

| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/