| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Vreau sa imi fa c o schimbare de look. dAR NU STIU CE MAPUTETI AJUTA?

2 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Parerea mea este ca daca ai macar 14 ani poti sa-ti faci niste suvite de care vrei tu mie imi place suvitele rosii laughing Dar daca nu vrei iti poti face blonde sau albastre(albastru inchis, sa nu se prea cunoasca, dar cat de cat).
Fa-ti breton pe o parte si parul putin de tot mai jos de umeri si in scari daca vrei.
Pa, pa

| αλεχανδρα a răspuns:

Pentru început încearcă sa îi faci o schimbare părului, nu neapărat sa te tunzi sau sa te vopsesti, ai putea sa găseşti un mod de a ţi-l prindewinking