| Dnc_Izabella_1996 a întrebat:

Vreau sa imi fac ombre hair cu albastru. Am parul mediu. Culoarea parului meu este : https://www.google.ro/......ps?/search Mi -ar sta bine? Fundaa

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Nu iti recomand sa alegi o culoare atat de indrazneata precum albastru pentru ca o sa te plictisesti repede de ea.
In plus de asta, ca sa iti faci ombre cu albastru (depinde ce nuanta de albastru doresti), poate o sa fie nevoie sa il decolorezi putin si o sa se arda/deshidrateze destul de tare.
Daca tot ai culoarea parului asa deschisa, iti recomand sa iti faci cu blond happy nu o sa fie nevoie de decolorare pentru ca mai mult ca sigur prinde vopseaua pe culoarea ta naturala.