| inthezone a întrebat:

Vreau sa imi fac un ombre reusit in Timisoara. Aveti sugestii pentru un salon foarte bun? Poate fi si scump, numai sa faca ombre ca in filme!

Răspuns Câştigător
| Calin_Evelina_1993 a răspuns:

Buna, deci eu mi-am făcut la shopping city, e un magazin cu salon vis a vis de newyorker. E super locu.
Eventual întreabă de Cătălin, el mi-a facut mie ombre, a durat cam 4 ore (decolorat+Nuantator+tuns in scări) și a costat cam 400lei cred.
Te puppp x

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naibi e ala ombre? ceva fel de macare? masaj? sau ce e?

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigura ca vrei ombre?
Nu se mai poarta de 2 ani de zile.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un fel de umbre pe par. Acum am vazut pe Google. Bani aruncati.

| inthezone explică (pentru Calin_Evelina_1993):

Ai putea sa-mi trimiti o poza sa vad cum a iesit?