| Fluturee a întrebat:

Vreau sa ma fac fotomodel! Am 1.70 si 38 kg. Credeti ca sunt buna ca sa ma duc la next top model? Multa lumea acolo imi spune sa ma duc, ca sunt buna ca sa devin model. Voi [fetelor] ce credeti? Astept raspuns...Va multumesc!

8 răspunsuri:
| consp1r4cy a răspuns:

Wow! 38 kg? Sau ai scris gresit?

| CRACK a răspuns:

A scris ia ma din greseala 38 pate 48
daca ai 38 stai acasa.
Si cati ani ai?

| MadRaven a răspuns:

Stai asa, tu ai 38kg sau ai scris gresit? daca ai scris corect e o mare problema, esti mult prea slaba! Cu chestia asta nu e de glumit, ca sa spui k ai o greutate perfecta, la 1.70 ar trebui sa ai 60kg!
Legat de intrebare, nu ai nicio sansa sa devii model la greutatea asta, ar trebui sa te mai ingrasi.Modelele trebuie sa aiba niste forme, trebuie sa ai niste solduri mai dezvoltate.In caz ca ai observat, Catalin le masura soldurile, deci, daca vrei sa devii model, nu e imposibil:trebuie sa te mai ingrasi putin

| GreenEyed a răspuns:

Eu am aprox 1.80 si 53kg.Mie mi se tot spune sa ma fac fotomodel dar eu nu cred ca ar iesi ceva din asta.Cum au spus si ceilalti.38 de kg sunt cam putine. Daca poti, ar trebui sa incerci sa te mai ingrasi.Eu spre exemplu mananc ca o sparta(scuzati expresialaughing )si nu ma ingras deloc.Si da... daca asta iti doresti du-te la next top model dupa ce te mai grasi macar putin.

| LexieD a răspuns:

38 kg? Cred ca ai scris gresit, daca nu, ei bine, cel mai repede vei ajunge la doctor decat la next top model

| BlancaFantasma a răspuns:

Da,eu cred ca esti buna sa te duci....la spital, nu la next top model! esti nebuna, cum sa ai 38 de kg? vai de tine e extrem de putin.nu,sigur ai scris gresit voiai sa scrii 48 de kg nu?straight face

| EmaEmax a răspuns:

38? Spune-ne odata daca ai gresit sau nu in privinta greutatii! Cum naiba sa ai 38 de kg la 1.70? :-s