| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o poza cu acest colaj http://images1.fanpop.com/......96-314.jpg dar nu stiu un program.imi spuneti unul in afara de photoscpape

6 răspunsuri:
| Iulika96 a răspuns:

Photo shop dar e greu de umblat pe acolo.adica asa mi se pare mie.Nu stiu la altii, dar incearca, am auzit ca e destul de bun.

| ancan a răspuns:

Photoshop
Picasa
Gimp
happy

| BOGDAN a răspuns:

PhotoDex_ProShow_Gold

| yosvlad a răspuns:

Photoshop

| Prankster a răspuns:

Photoshop, photo editor thinking
eu una folosesc photoshop, desi photo editor e mult mai usor de folosit. happy

| Smotocel a răspuns:

PhotoInstrument 2. 0
PhotoShine
Si Adobe PhotoShop e cel mai bun dintre cele pe care ti le-am dat, dar eu le folosesc pe toate.