| alex_7264 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati o crema/lotiune de corp buna! sa lase pielea catifelata si stralucitoare, mersi!

4 răspunsuri:
| camilia1 a răspuns:

Sare peeling pentru corp, catifeleaza, hidrateaza, curata celulele moarte, face ca parul sa creasca in sens invers si lasa un miros placut. Disponibila in 5 arome. Livrez oriunde in tara, pentru detalii add pe mess: chipitaro2004. 35 ron daca cumperi de la mine, 25 ron daca vrei sa devii distribuitor.

| diana_3432 a răspuns:

Sunt magazine care se numesc body shop vezi ca are o gama de creme pentru corp cu toate mirrosurile si iti lasa pielea fina

| CynicalCunt a răspuns:

Margarina.

| joemilky a răspuns:

Incearca MULT Lubrifianthee hee Mai bun ca margarina rolling on the floor))