| deutSa a întrebat:

Vreau sa scap de cosurile dupa piept, ce remedii stiti? Naturale? Creme de la farmacie, etc!

Răspuns Câştigător
| PsiholoagaTa a răspuns:

Pasta de dinti. las-o o zi intreaba si cosuri se vor usca.

1 răspuns:
| Mi16 a răspuns:

Vrei sa castigi bani simplu si comod?
Inscrie-te ca reprezentant Lady's. Odata inscris/a pe site vei primi un catalog gratuit. Nu este neaparat sa dai vreo comanda.
Comanda minima este de 10 lei si nu este obligatorie lunar.
Cum castigi?
1.Prin discounturi
5% discount pentru comenzi peste 65 de lei
10% discount pentru comenzi peste 100 de lei
25% discount pentru comenzi peste 133 de lei
30% discount pentru comenzi peste 250 de lei
35% discount pentru comenzi peste 400 de lei
2.Prin programul de afiliere
Recomanda Lady's prietenelor sau familiei si la fiecare client inscris primesti 10% din valoarea comenzilor sale. Daca acesta la randul sau inscrie alte persoane primesti 5% din valoarea comenzilor celorlalte persoane inscrise de afiliatul tau.

Te poti inscrie aici: http://ladys.ro/a/IMShoybE,c

Pentru mai multe detalii si intrebari ma puteti contacta la mady.ioana97@yahoo.com