| giugiulibila a întrebat:

Vreau sa va spun ca am un ten mai masliniu si nu am foarte multe, cosur biubite sau chestii din acestea! Cum sa il curat, sa il fac in asa fel incat sa fie impecabil! Si sa nu se mai inroseasca pielea! Fundita pup

3 răspunsuri:
| Chiric_Bogdan_Cristian_1993 a răspuns:

Pai raspunsul depinde in functie de simptomele corpului fiecarui ins in parte. Ma gandesc ca inrosirea pielii se datoreaza iritatiei tenului, si ca urmare o metoda buna ar fi utilizarea unei creme hidratante. Tenul uscat e usor iritabil asa ca se inroseste mai des. Sper ca te-am putut ajuta. happy

| AlexisHMrr02 a răspuns:

Incearca sa pui in fiecare seara dupa ce te speli pe fata, pe o bucata de vata putin lapte si te stergi cu el pe fata ca si cum ai da cu demachiant si dupa te clatesti, iti curata fata complet o sa vezi pe vata ca o sa fie putin murdara asta demonstreaza ca a curatat fata bine. Eu asa fac in fiecare seara si ai si fata mai catifelata dupa.